امروز:

2 مرداد 1403

ساعت:

21:32

اداره امور عشایر استان قم

شعار سال

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های عشایر در پی کنگره ملی ۱۱ هزار شهید عشایری کشور در شهرکرد

فرمانده بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری از برپایی نمایشگاه توانمندی‌های عشایر کشور در پی کنگره ملی ۱۱ هزار شهید عشایری کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره امور عشایر استان قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، کنگره ملی 11 هزار شهید عشایری کشور در شهرکرد از امروز آغاز شد، از جمله اولین برنامه‌های این کنگره می‌توان به برپایی نمایشگاه توانمندی‌های عشایر کشور اشاره کرد که عصر امروز در محب مصلی شهرکرد گشایش یافت.

این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، رئیس سازمان بسیج عشایر کشور، فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) و دیگر مسئولان استانی و کشوری گشایش یافت.

گفتنی است کنگره ملی 11 هزار شهید عشایری کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری از امروز آغاز شده و تا 31 خرداد در مرکز این استان ادامه دارد.

علی‌اصغر ایزدی، فرمانده بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه، با اشاره به اینکه شعار این کنگره “11 هزار شهید، 11 هزار خدمت” است، اظهار داشت: رویکردهای مختلفی برای ارائه خدمات از جمله رویکردهای فرهنگی، محرومیت‌زدایی، بهداشتی و غیره در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در نمایشگاه توانمندی‌های عشایر کشور 10 استان با 20 غرفه حضور دارند، بیان کرد: جامعه عشایری کشور بیش از 11 هزار شهید را تقدیم کرده است.

لازم به ذکر است، در این کنگره عشایر استان قم نیز شرکت داشتند و به ارائه دستاوردها و توانمندی های خود پرداختند.

اشتراک گذاری: