امروز:

4 تیر 1403

ساعت:

09:11

اداره امور عشایر استان قم

شعار سال

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر:دفتر برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران در همایش مسئولین امور عشایر کشور گفت: دفتر برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است.

به گزارش روابط عمومی اداره امور عشایر استان قم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، گردهمایی سراسری هم اندیشی مسئولین برنامه و بودجه امور عشایر کشور روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در سالن همایش های علوم پزشکی یزد برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران در این گردهمایی در سخنانی با بیان اینکه دفتر برنامه و بودجه مغز متفکر سازمان است، اظهار داشت: ارزیابی و نظارت بر فعالیت های عمرانی و خدماتی در مناطق عشایری از وظایف ذاتی مسئولین برنامه و بودجه امور عشایر استان ها است.

فرانک یوسفی نیا گفت: باید دقت لازم برای جمع آوری آمار که منجر به تولید بهتر داده های اطلاعاتی می شود صورت گیرد تا برنامه ریزی مناسبی برای اجرای فعالیت های سازمان داشته باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: در این راستا باید برنامه ریزی صحیح و لازم برای شناسایی چالش ها و مشکلات احتمالی اجرای عملیات ها و فعالیت ها و برطرف کردن مشکلات احتمالی صورت گیرد.

حمید امینی مدیرکل برنامه و بودجه سازمان امور عشایر ایران نیز گفت: واحدهای طرح و برنامه در استان ها قلب تپنده هر دستگاها هستند که ضعف در این قسمت می تواند چابکی را از دستگاه های اجرایی بگیرد.

همزمان با برگزاری این گردهمایی در یزد، دوره آموزشی “آشنایی با اصول بودجه ریزی” ویژه مسئولین طرح و برنامه امور عشایر کشور  ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار شد.

اشتراک گذاری: